Programma

 Boeiend, omvangrijk en dynamisch

Inhoud per lezing vindt u bij het tabblad sprekers
Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

09.30 uur Dagstart
Sessie 09.55 uur Subsessieronde 1
1A

Nederlandse maakindustrie SOLARNL -  Albert Polman, AMOLF (moderator); Marc Koetse , TNO

1B

Zon in Land; Agri-PV -  Kay Cesar, TNO

1C

Optimizing grid operation with high resolution meteorology – Chiel van Heerwaarden, WUR

1D

AI: De aard van exponentiële groei is dat het sneller gaat dan we denken – Jonathan Schoenmaker

1E

Bedrijventerreinen wanneer teruglevering niet mogelijk is – Christa de Ruyter, PVB Nederland

Sessie 11.05 uur Subsessieronde 2
2A

Circulariteit – Martin Späth, TNO (moderator);  Atse Louwen, Eurac  

2B

European Technology and Innovation Platforms (ETIPs)

2C

De Nieuwe Realiteit: Wat betekent netcongestie en hoe mee om te gaan? – Yorick Boshuijzen, Enexis

2D

Kwetsbaarheden in het energiesysteem – Topsector Energie

2E

Zonne-energie toepassingen een overzicht – Nold Jaeger, Holland Solar

12.05 uur LUNCH
Sessie 13.05 uur Plenair
PL

Waarom panda’s en beren van Nederlandse kaas houden

Pim Takkenberg, Northwave Cyber Security

 
Sessie 14.10 uur Subsessieronde 3
3A

Europese PV waardenketen – Dick Heslinga, MCPV (moderator); Rein Westerdijk, Taylor 

3B

Big data, Minne de Jong, TNO

3C

Zon, netcongestie en nieuw beleid – Lucas van Cappellen, CE Delft

3D

Human Capital – Renée Heller, Hogeschool van Amsterdam

3E

BIPV

15.10 uur Theepauze en netwerken
Sessie 15.55 uur Subsessieronde 4
4A

Next generation PV technologies – Rebecca Saive, UT (moderator); Monica Morales-Masis, UT

4B

Intersectoraal: Zonnepanelen voor ruimtemissies, Rob van Hassel, Airbus

4C

Meervoudig ruimtegebruik – Fenneke van de Poll, CE Delft

4D

Enorme kansen voor VIPV (Vehicle Integrated PV) – Ruud Derks, DaiRuDe; Lenneke Slooff, TNO

4E

Offshore Energy – Bob Meijer, Offshore Energy 

16.55 uur Napraten onder het genot van een borrelhapje en drankje
Tijd Programma onderdeel (>4 sessies per ronde)
09.00

Ontvangst

09.30

Dagstart

09.45
09.55
Sessieronde 1
10.55
11.05
Sessieronde 2
12.05

Lunch

13.05

Plenair (Panda's en beren)

14.00
14.10

Sessieronde 3

15.10

Pauze & Netwerken

15.55
Sessieronde 4
16.55

Netwerkborrel

17.55